قیمت خانه در واوان و عوامل موثر بر آن

قیمت آپارتمان در شهرک واوان (بروزرسانی خرداد 99)

با سلام خدمت شما عزیزان. من علیرضا وحدانی هستم مشاور ملکی و سرمایه گذاری در شهرک واوان و در این مقاله کوتاه می‌خواهم میانگین قیمت خانه در واوان و عوامل موثر بر آن را به شما معرفی کنم.

قبل از شروع مقاله اگر این نکته رو عرض کنم که اگر نیاز به راهنمایی در زمینه خرید و فروش ملک در شهرک واوان دارید می توانید همین الان با شماره شخصی من ۰۹۱۲۸۵۸۵۳۵۹ تماس داشته باشید.

در ابتدا بهتر است بدانید که قیمت خانه در شهرک واوان از حدود متری ۳ و نیم میلیون تومان شروع می شود و تا متری  میلیون تومان نیز می توان در واوان خانه پیدا کرد.

ابتدا به بررسی قیمت آپارتمان می پردازیم و سپس قیمت خانه های ویلایی را بررسی خواهیم کرد.

واوان از ۳ بلوار اصلی به نامهای بلوار امام خمینی، بلوار ولیعصر و بلوار سردار جنگل تشکیل شده است که به تمامی خانه های واوان با کمک این سه بلوار می توان دسترسی داشت. 

بلوار سردار جنگل فاز ۵ و فاز ۱ (قدیمی ترین فاز شهرک) واوان را بهم وصل میکند.

بلوار امام خمینی از ورودی اصلی واوان (از ابتدای محله فرهنگیان) آغاز و پس از رد شدن از میدان تازه تاسیس شهرداری و سپس فاز ۴ (نزدیک کلانتری شهرک و پاساژ اکباتان) به میدان اصلی یعنی میدان امام خمینی که واقع در فاز ۳ واوان می‌باشد ادامه می یابد. در ادامه این بلوار تا فاز ۲ واوان (خیابان مشکینی و پاساژ سه طبقه) و پس از رد شدن از پارک بزرگ هشت بهشت به خیابان تهران واقع در فاز ۱ و سپس به ابتدای زمین های مدیریت ادامه می یابد و در آنجا اتمام رسیده و به ابتدای بلوار مفتح وصل می‌گردد.

بلوار ولیعصر هم که یکی دیگر از ورودی های اصلی واوان و بسیار پر تردد می باشد، از قسمت زمین‌های استانداری (پمپ گاز) آغاز و پس از رد شدن از محله های امامزاده عیسی (خیابان علامه جعفری) و خیابان شهرداری و سپس بوستان مهستان به انتهای بلوار مفتح و ابتدای جاده کمالیه (جاده ای که مستقیما به اتوبان تهران – قم) متصل می شود، و در آنجا به اتمام می‌رسد.

حالا که خیلی سریع با واوان آشنا شدید باید بدانید که در واوان دو دسته آپارتمان داریم. دسته اول آپارتمان های واقع شده در مجتمع های مسکونی مثل: مجتمع اکباتان، مجتمع مسکن مهر، مجتمع ایران کاوه، مجتمع زیتون، اتوبوسرانی و … ده ها مجتمع کوچک بزرگ دیگر که بین ۵ الی ۳۰ سال سن دارد که البته میانگین سنی آنها را ۲۰ سال در نظر بگیرید.

قیمت این آپارتمان ها با توجه به موقعیت مکانی، سال ساخت و … بین 3/5 تا متری 5 میلیون تومان خرید و فروش می شود.

دسته دوم آپارتمان‌ها که در حدود ۱۰ سال اخیر ساخت و ساز آنها رونق گرفته، آپارتمان‌های شخصی ساز و کم واحد می باشد که اکثرا ۳ الی ۶ واحدی و در ۳ طبقه می باشند. البته جدیدا ساخت و ساز های ۴ طبقه در واوان در حال رونق می باشد.

این آپارتمان ها نیز با توجه به سال ساخت و موقعیت مکانی بین متری ۵ الی ۸ میلیون خرید و فروش می شوند.

از بهترین محله‌های شخصی ساز واوان نیز می‌توان به : شهرداری، فاز ۳ ، ۴ و ۵ اشاره کرد.

قیمت خانه‌های ویلایی در شهرک واوان

ارزانترین و کم متراژترین خانه ‌های ویلایی شهرک واوان را می توانید در فازهای یک و دو و همچنین در محله هشت بهشت پیدا کنید که قیمت آنها بین 500 الی ۱ میلیارد تومان با توجه به بازسازی آن، متراژ آن و … متغیر است.

همچنین گران ترین و بزرگترین ویلایی های واوان را می توانید در فاز های ۳،۴ و ۵ بیابید که بین ۱ تا ۴ میلیارد تومان هم قیمت گذاری میشوند.

لطفا به این نوشته از ۵ امتیاز دهید
[جمع امتیاز: 4 میانگین: 3]
اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با کارشناس املاک